Amsterdamse jeugd kampioenschappen

Zaterdag 18 mei a.s. zijn er de Amsterdamse Jeugd kampioenschappen.

Wij hebben met succes erg de best gedaan om als Amstelveense vereniging mee te mogen doen aan dit evenement. 
Het is nu aan de spelers (en hun ouders) om dit evenement een echt succes te maken en we hopen dan ook dat de vereniging een groot aantal spelers op de been gaat brengen.
Niet alleen competitiespelers maar ook de NIET competitiespelers komen aan bod en kunnen zo hun eerste “echte” toernooi spelen.
Gedurende de gehele dag is er minstens 1 persoon van TTV Amstelveen aanwezig om onze jeugdleden te coachen en te begeleiden.

Schrijf je nu in door een retourmailtje te verzenden naar jeugdttvamstelveen@gmail.com
of neem contact op met Guus Korper 06-20620000

 

De gegevens:
Datum: zaterdag 18 mei
Zaal: Tempo Team
Adres: President Kennedylaan 5, 1079 MB Amsterdam
Kosten: € 5.- per deelnemer (incl. 1 gratis drankje)
Wedstrijdschema:
Niet competitiespelers en recreanten      9:30 - 11:30
Competitiespelers 4e, 5e en 6e klasse     12:00-14:30
Competitiespelers 1e, 2e en 3e klasse     15:00-19:00

Saturday 18 May we play the Amsterdam Youth Table Tennis Championships.
We did spend al lot of time and energy to enter this tournament as a club from Amstelveen .
Now It is now up to the players (and their parents) to make this event a real success and we hope that the club can bring up a large number of players to the tournament.
Not only competition players but also the non competition- and recreational players can play their first "real" tournament.
Throughout the day at least one person of TTV Amstelveen will be present to coach and guide our youth members.

Subscribe as soon as possible by sending an email to jeugdttvamstelveen@gmail.com or contact Guus Korper 06-20620000

Date: Saturday 18 may
Adress: Tempo Team, President Kennedylaan 5, 1079 MB Amsterdam
Costs: € 5.- per player (incl. 1 free drink)
Match schedule:
Non competition- and recreational players        9:30 - 11:30
Competition Players 4e, 5e en 6e class               12:00-14:30

Competition Players 1e, 2e en 3e class               15:00-19:00